Update 1.0

Încuiat
[GA]Angel
Site Admin
Mesaje: 53
Membru din: Vin Iun 09, 2023 8:03 pm

Update 1.0

Mesaj de [GA]Angel »

Tin sa anunt cu drag prima actualizare a serverului nostru ce urmeaza sa fie deschis:
  • Am rezolvat inca o problema de securitate la serverul de joc.
  • Am eliminat complet limita de yang de 2 Miliarde (2kkk) din server. De acum inainte puteti detine cat yang doriti fara a avea nici o problema, chiar si peste 999kkk si va arata cam asa:
    Imagine
    Daca ne uitam atent, avem 2 trilioane si 222 de Miliarde de yang.
  • Precum efectul de critica, am adaugat un nou efect atunci cand un jucator este ucis.
    Click aici pentru a viziona efectul: https://metin2rospeed.ro/metin2_1_Nbei1EUDhe.gif
  • Am adaugat o multime de costume in Magazinul Special: https://i.imgur.com/ic8eZRp.gif
    Toate costumele sunt negociabile, au o durata de 30 de zile si ofera +2000 PV.
  • Am adaugat 3 costume noi in temnite, dupa cum urmeaza:
    - Moartea Albastra din Turnul Demonilor (DT) poate oferi Sihastru+.
    - Azrael din Catacombele Diavolului poate oferi Armura Azrael+.
    - Dragonul Beran-Setaou din Camera de Cristal poate oferi Sihastru Negru+.
    Costumele sunt negociabile, au o durata de 3 zile si ofera +1500 PV. Dropul nu este garantat.
  • Costumul Sihastru+ cu bonusuri aleatoare din Cufarul Ucenicului a fost inlocuit cu Costumul Cobra+ cu bonusuri aleatoare.
  • Inelul Urmasului este negociabil si disponibil in Magazinul Special in categoria "Obiecte Speciale".
    Acesta ajuta la transferarea breslei catre un nou lider.
  • Timpul de asteptare de la misiunile Biologului a fost scazut la 3 ore in loc de 6 ore.
  • Viteza switchbot-ului a fost majorata.
Clientul a ramas acelasi si este disponibil din nou pentru descarcare in site-ul nostru.
Jucatorii care au deja clientul pot beneficia de aceasta actualizare prin simpla rulare la autopatcherului.
Momentan inregistrarile conturilor sunt inchise.

Va multumesc si ne auzim cu urmatorul update. Pe curand!
[GA]Angel
Site Admin
Mesaje: 53
Membru din: Vin Iun 09, 2023 8:03 pm

Re: Update 1.0

Mesaj de [GA]Angel »

Poze Update-ul 1.0:

Fara limita de yang:
Imagine
Efect ucis:
Imagine
Costume itemshop:
Imagine
Costume in joc:
Moartea Albastra
Imagine
Azrael
Imagine
Dragonul Beran-Setaou
Imagine
Costum din Cufar ucenic:
Imagine
Încuiat