Actualizarea V3.4

[GA]Angel
Site Admin
Mesaje: 53
Membru din: Vin Iun 09, 2023 8:03 pm

Actualizarea V3.4

Mesaj de [GA]Angel »

Actualizarea de astazi aduce urmatoarele:

NOUTATI
  • Puncte de status pana la nivelul 105.
    • Am decis sa oferim un boost caracterelor voastre si sa primiti puncte de status si dupa nivelul 90, de acum inainte. Caracterele care au deja nivelul 105 sau peste 90, pot reseta doar statusul fara a afecta magiile, cu ajutorul noului Pergament Reset Status disponibil pe joc la Azrael, cu sansa garantata, sau din Itemshop, pentru a reatribui corespunzator noile puncte de status.
      Imagine
    • Noi intrebari pentru Evenimentul OX cu aceeasi tematica, metin2.
IMBUNATATIRI
  • Am scazut considerabil timpul de asteptare la etajul 5 din Turnul Demonilor. Pietrele Cheie vor fi dropate toate deodata de acum inainte.
  • Am adaugat Sticla Goala cu drop din Cuferele Clar de Luna.
  • Am adaugat Piatra de fundament, Bustean si Placaj la Negustorul de Arme la un pret ridicat pentru liderii de bresle.
  • O usoara balansare PvP a raselor de pe server.
  • Am permis intelegerea limbii caracterelor indiferent de nivelul lor si de regatul acestora.
  • Am imbunatatit sansa de drop a coifurilor de nivel 60 si 80 de la Azrael.
  • Pergamentul Corectarii are sansa de drop garantata la Azrael.
  • Licorile Verzi sunt imbinate si ele ca pachet de 200 de bucati.
  • Sansa de reusita a plusarilor este de acum inainte afisata in joc in fereastra de rafinament.
    Imagine
REMEDIERI
  • Am remediat o problema a pergamentului resetare skill de la Pescar.
  • Medalia Eroilor si frizurile Venetiana, Kifwebe si Maya ofera de acum inainte 2000 PV in loc de +10% PV deoarece acest bonus putea fi alocat o singura data pe caracter si este deja dat de armurile de pe server.
  • Frizurile Mohican si Boneta de Menajera ofera de acum 8% otravire in loc de 8% incetinire, bonus alocat gresit.
ITEMSHOP
  • Pergament Reset Status - 25 Monede Dragon.
Distractie placuta pe Metin2RoSpeed!
Încuiat