Actualizarea V1.11

[GA]Angel
Site Admin
Mesaje: 53
Membru din: Vin Iun 09, 2023 8:03 pm

Actualizarea V1.11

Mesaj de [GA]Angel »

Buna ziua,
Afla ce ti-am pregatit:

NOUTATI
  • Toate caracterele vor primi si Transformare P la logare.
  • Am adaugat Globurile Transformarii pe server. Acestea pot fi gasite in Cuferele Clar de Luna. Va veti putea transforma in: Caine Salbatic, Salbatic Devotat, Pui de Paianjen si Orc Negru. In plus, am facut aceste globuri sa se poata imbina pentru a nu ocupa asa mult spatiu.
  • Am adaugat la NPC toate finisajele necesare pentru accesoriile suflet cristal si accesoriile beta.
  • Am adaugat Inel Anti-Experienta. Acesta poate fi gasit de acum inainte sub forma de misiune, numita "Blocheaza EXP", intre misiunile deja existente. Nu uitati ca acesta trebuie reactivat mereu dupa teleport sau relog. In plus, acesta este imbunatatit, iar blocarea experientei nu va mai face ca sa pierdeti exp-ul deja dobandit.
IMBUNATATIRI
  • Durata skill-urilor de suport a fost majorata cu 50%. Aici ne referim la: Accelerare, Atac fortat, Corp rezistent, Iures, Camuflaj, Aura sabiei, Mers de fulg, Teama, Armura vrajita, Spiritul flacarii, Protectia intunecata, Binecuvantarea dragonului, Ajutorul dragonului, Reflexie si Tais vrajit.
  • Pretul finisajelor a fost majorat la 5kk bucata pentru bogatii din server.
  • Pretul diamantului a fost majorat la 1kk.
  • Armele Herenas au primit +100 la valoarea atacului in loc de +25, comparativ cu armele de 75.
  • Respawn-ul metinelor de nivel 100 din Portile Iadului a fost scazut la mai putin de 2 minute in loc de 5 minute.
  • Am eliminat de la Pescar urmatoarele obiecte deoarece nu erau necesare: Medalie de cal, Imagine de Cal, Cartea cailor armati, Iarba maimutei usoare si Iarba maimutei normale.
  • Am imbunatatit sansa de drop a pietrelor de la Misiunile Biologului.
  • Am crescut usor viteza switchbot-ului, atat cat sa nu afecteaza bonusarea. Daca va deranjeaza, nu uitati ca aveti mereu optiunea de a scadea viteza din fereastra switchbot-ului.
REMEDIERI
  • Am corectat costumele (F) din joc ce aratau in descriere ca puteau fi purtate de barbati.
  • Am remediat definitiv bug-ul pietrelor metin de nivel 100 din Portile Iadului.
  • Am corectat evoluarea evantaiului beta.
OBIECTE NOI ITEMSHOP
  • Aschia Diavolului este disponibila si in Magazinul Special la pretul de 200 JD.
  • Capul Mumificat este disponibil suplimentar si in categoria de Obiecte cu JD, la pretul de 50 JD.
Sper sa va placa actualizarea si sa ne auzim cu bine.
Distractie placuta pe Metin2RoSpeed!
Încuiat